Medehan

Ambulance praktického lékaře pro dospělé

Milí a vážení klienti, vítáme Vás na našich internetových stránkách, hledáte-li v Ostravě praktického lékaře pro dospělé s velkými požadavky na kvalitu služby, jste na správné adrese.

Společnost byla založena za účelem poskytování zdravotních služeb, ordinace je nestátní zdravotnické zařízení. Lékař s atestací v oboru všeobecné praktické lékařství pro dospělé by rád poskytoval co nejkvalitnější zdravotní služby.

Nabídka služeb

Poskytujeme

Poskytujeme primární ambulantní preventivní, diagnostickou, léčebnou, dispenzární a posudkovou péči praktického lékaře pro dospělé v rozsahu provozních (ordinačních) hodin, dle zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách.

Pro více informací volejte zdravotní sestru Dagmar Mikulovou.

Potřebuješ zkušeného lékaře?

REGISTRUJ SE V NAŠÍ ORDINACI

Medehan

ČEKÁRNA

Bezbariérový přístup do čekárny odinace Medehan nacházející se v přízemí budovy. Pro komfort je v čekárně k dispozici otevřená síť WiFi, umožňující klientům připojení na internet.

Medehan

LÉKÁRNA

Vedle naší ordinace se nachází lékárna. Provozní doba je denně od 7:30 do 15:00. Telefon: 596 734 175, 776 881 082,  Web: www.lekarna-nasidlovci.wz.cz

Medehan

MOŽNOST PARKOVÁNÍ

Parkování je bezproblémové přímo před vstupem do ordinace. Dostatek parkovacích míst je dána velkým parkovištěm. Ordinace má bezbariérový přístup. Je situována v přízemí budovy.

Medehan

DOPRAVNÍ SPOJENÍ

MHD: Linky č. 27, 35, 39, 41, 48, 50, 55 (autobus) – zast. Benzina (Místecká) – pěšky do sídliště 350m, linky č. 27, 39, 41 (autobus) – zast.Šídlovec – pěšky do sídliště 330m