Pro objednání receptu slouží volba Objednávky receptů ico-recepty-html5 na úvodní straně  CGM LIFE eSERVICES. Pokud chcete objednat vystavení receptu, musíte nejdříve lékaře požádat o zpřístupnění jednotlivých léků na webu.
Objednání receptu provedete v části Objednat recept a výběrem léků, které chcete objednat. Žádost připravíte tlačítkem [Objednávky receptů]. Na další straně můžete případně chybně zvolený lék odstranit, připsat poznámku pro lékaře a zvolit způsob doručení receptu. Žádost odešlete tlačítkem [Objednávky receptů]. Potvrzení o odeslání i zpracování vám přijde e-mailem.
V horní části naleznete pod odkazem Mé recepty seznam vystavených receptů s informací o jejich stavu: ico-prijato-ke-schvaleni objednávka receptu přijata ke schválení, ico-schvalena-navsteva schválená objednávka receptu, ico-zamitnuta-navsteva zamítnutá objednávka receptu. Recepty je možné řadit v části Seřadit podle dle data nebo stavu objednávky. Tlačítkem [Smazat záznam] je možné objednávku vymazat z historie vystavených receptů.